O Firmie


Historia firmy
Ponad piętnastoletnie doświadczenie w tej branży sprawia , że nasze usługi/produkty są zawsze na najwyższym poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie bez znaczenia czy jest to klient detaliczny czy inwestor. Naszą dewizą jest jak najwyższa jakość świadczonych usług i stuprocentowe zadowolenie naszego Klienta.
W całej historii firmy nie zdarzyła się nam żadna reklamacja czy jakiekolwiek złe opinie ze strony klienta, natomiast zdarzyło się nam poprawiać po pseudo chałupniczych wykonawcach…
Naszymi klientami są osoby prywatne , które nie znalazły w fabrycznych produktach wzorów ,które odpowiadały by ich wymaganiom – dotyczy to zarówno barw płytek jak i rozmiarów/kształtów.
W naszej firmie możecie Państwo zrealizować projekty stricte według swego uznania – Kolor, rozmiar, mieszanie różnych gatunków płytek – to żaden problem , sprostamy każdemu wyzwaniu!!
Nasza firma obsługuje również klientów inwestycyjnych. Dotyczy się to głównie takich usług jak wykonanie stopnic , cokołów czy też formatowania/rektyfikacji płytek. W krótkim czasie jesteśmy w stanie wykonać kilka tysięcy stopnic czy też cokołów. Nasze wyroby cechuje POWTARZALNOŚĆ gdzie w tej branży przede wszystkim przy dużych inwestycjach jest to bardzo ważny czynnik. Gwarantujemy, że pierwsza stopnica i np. dwutysięczna będą ze sobą pasowały – schodziły się przy zaobleniu krawędzi jak i ryflami (nacięciami antypoślizgowymi) . Jesteśmy profesjonalistami i z pewnością jednymi z najlepszych na rynku . Wciąż poszerzający się park maszynowy , rozwiązania które wynikają z doświadczenia w efekcie końcowym wpływają na perfekcyjne wykonanie każdego produktu.